WIGILIA DLA UBOGICH - 2017

WIGILIA DLA UBOGICH - 2017

Sztab logistyczny: 

Przewodnicząca: Kröger Oliwia

Zastępca Przewodniczącej: Voynov Timur

FOTOGRAFIA:
XI LO: Karaś Jagoda,  Maria Ogrodowczyk, Kaźmierczak Jędrzej
TE: Aleksandra Juszczak, Sandra Grewling

ZADANIA KORPUSU DOWODZĄCYCH

Wejście na MTP od ul Śniadeckich 23
    Sztab logistyczny obecny jest na każdym dyżurze i dopilnowuje wykonania wszystkich zadań. 24 XII - ich miejsce jest przy Wejściu Głównym nr I. – recepcja
    Wyrysowanie linii na posadzce Hali Targowej nr 2 (MTP) – tzw. traserzy - w dniu 22 grudnia - dokładny obrys kredą 29 stołów wigilijnych oraz obrys kredą stanowisk podawczych (każde stanowisko składa się z 5 małych stołów)
o    Od dokładności wykonania tego zadania zależy efekt estetyczny wystroju Hali ale także zapewnienie warunków bezpiecznej komunikacji ponad 2000 osób obecnych w czasie trwania Wigilii dla Ubogich - Wejście na teren MTP przez Bramę od strony ul. Śniadeckich.
o    Dlatego to zadanie winny wykonywać te same osoby, które finalnie będą odpowiedzialne za przebieg i wydanie Wigilijnej Wieczerzy w dniu 24 grudnia
o    Każdy z 29 Dowodzących, odpowiadających za dany, stół ma obowiązek stawić się w dniu 22 grudnia, w godz. od 9.30 na Hali Targowej nr 2 (traserzy wcześniej)
    22 grudnia – każdy z 29 Dowodzących kieruje ustawieniem 29 stołów wigilijnych
    Łańcuch choinkowy - zadanie to polega na zawieszeniu ok. 2000 m.b. łańcucha choinkowego wzdłuż Hali, na wysokości około 6 metrów – w dniu 22 grudnia od godz. 9.30 - 15.00. Prace na wysokości
Bramkarze – 24 XII - 8.30 do 14.00 Podzieleni na dwie grupy: Wejście nr I – do pomocy 20 wolontariuszy Wejście na teren MTP przez Bramę od strony ul. Śniadeckich 23.

o    Każdy stół dłuższy to 14 podwójnych małych stołów zestawionych razem: 14x1,2m = 16,8 m. Przy każdym stole miejsc: 14x4 = 56 miejsc. Jedynie stoły nr 12 -17 krótsze – przy każdym stole miejsc: 52 - jeden podwójny stół mniej.
o    Każdy stół należy ustawić dokładnie na linii wykonanego na posadzce obrysu kredą.
o    Każdy stół należy nakryć obrusami i opatrzyć pełnym nakryciem stołowym i ozdobami świątecznymi.
o    Za każdy stół odpowiedzialny jest jeden Dowodzący i ma do dyspozycji co najmniej 5-u wolontariuszy.
o    Dowodzący dopilnowuje dokładnego wykonania wszystkich zadań i poleceń Siostry Zakonnej odpowiedzialnej za dany stół wigilijny.
    23 grudnia pakowanie paczek oraz pokrojenie i rozniesienie ciasta
    24 Wigilia to zadanie polega na wydaniu posiłków  – obecność wszystkich Dowodzących obowiązkowa od godz. 8.30 do 14.00 - wejście na MTP od ul Śniadeckich 23.
    Dowodzący odpowiedzialny za dany stół wigilijny ma do pomocy co najmniej 8 wolontariuszy (koniecznie sprawdza obecność a listę wolontariuszy przekazuje Julii Janiszewskiej oraz Ewie Stachowiak).
    Dowodzący dopilnowuje wykonania wszystkich zadań, które zleca Siostra Zakonna odpowiedzialna za dany stół – żołnierz wykonuje wszystkie jej polecenia.
    Dowodzący dopilnowuje, aby termosy, wszystkie pojemniki z ciepłymi produktami były dostarczone na stanowiska podawcze najpóźniej do godz. 10.15 (pojemniki są ponumerowane dopilnować aby dane pojemniki na naszych stołach koniecznie pojawiły się właśnie z naszym numerem).
    Dowodzący sprawdza czy stanowiska podawcze są zaopatrzone w worki na śmieci (3 worki, ok. 120 l. pojemności każdy) jeżeli nie pobiera od siostry zakonnej.
    W momencie, gdy Księża prowadzący zarządzają wydanie paczek, wtedy żołnierze zlecają połowie wolontariuszy stołowych wynoszenie termosów po produktach gorących do drzwi wejściowych nr I – a następnie sprzątanie stołów wigilijnych do worków na śmieci, dalej składanie stołów i krzeseł i składowanie ich na środku Hali w stosach po 5 sztuk.
    Goście od stołu nr 1-15 – wychodzą Wyjściem I. Goście od stołu: 16 – 29 wychodzą Wyjściem II.
    Dowodzący wychodzą jako ostatni z Hali Targowej – muszą odmeldować się po zakończeniu sprzątania
    Wejście nr II. – plus 20 wolontariuszy na koniec są odpowiedzialni za pozbieranie łańcucha i wyrzucenie worków do śmieci. mają również obowiązek pomocy w wynoszeniu termosów i porządkowaniu Hali.

22 grudnia od  godz. 7.30  –   WYRYS HALI  – Wyrys  Hali Targowej nr 2
22 grudnia od 9.30 16.00  USTAWIENIA 29 STOŁÓW WIGILIJNYCH.
Technikum Energetyczne  –   XI LO w Poznaniu
Odpowiedzialni: Prof. Krzysztof Wytyk, Prof. Magdalena Ciesielska

WYRYS POŁOŻENIA STOŁÓW - USTAWIANIE STOŁÓW

  1. Patz Wojtek
  2. Czernek Weronika
  3. Kucharski Antonii
  4. Kościukiewicz Aleksandra
  5. Nierodzik Jakub
  6. Wojtasik Magdalena
  7. Morysiak Jacek
  8. Dach Nicol
  9. Jamróz Jakub
  10. Hirsch Małgorzata
  11. Pyżalski Adam
  12. Turno Michał
  13. Felczak Julita
  14. Kujawa Ewelina
  15. Jewasiński Dawid
  16. Kordecka Natalia
  17. Łukaszyk Anna
  18. Markiewicz Jan
  19. Maryniak Wiktor
  20. Mroczkiewicz Aleksandra
  21. Pijański Michał
  22. Piskunowicz Nicole
  23. Ruks Anna
  24. Żak Patrycja
  25. Sobczak Mateusz
  26. Felczak Julita Maria
  27. Ostańska Marta
  28. Czaplicka Agnieszka
  29. Steinagel Wiktoria
22 grudnia godz. 10.30 do 13.30   DEKORATORZY  XI LO w Poznaniu
Zawieszenie ok. 1200 mb łańcucha choinkowego wzdłuż Hali Targowej Nr 2 oraz dekoracji głównej

DEKORATORZY Klasa 1/2

  1. Andrzejewska Aleksandra
  2. Hinc Laura
  3. Jóźwiak Wiktoria
  4. Jurek Jakub
  5. Kalisz Nikola
  6. Kosicka Alicja
  7. Łukaszewski Jakub
  8. Łukaszewski Patryk
  9. Michalska Milena
  10. Napierała Kacper
  11. Nowacki Julia
  12. Nowaczyk Agnieszka
  13. Pawłowski Filip
  14. Piotrowska Aleksandra
  15. Słoma Oliwia
  16. Stanulewicz Aleksandra
  17. Świerzy Dominik
  18. Tądrowska Gabriela
  19. Theimert Jakub
  20. Zając Anna

22 grudnia godz. 7.30 13.30 Technikum Energetyczne w Poznaniu 
Rozładunek samochodów z produktami oraz ich sortowanie

pod kierunkiem Dawida Szkudlarka CARITAS i Prof. Krzysztofa Wytyka

ROZŁADUNEK SAMOCHODÓW Z PRODUKTAMI

  1. Michał Wojtczak
  2. Dawid Konieczny
  3. Wojciech Kupka
  4. Rafał Szaroleta
  5. Łukasz Witosik
  6. Jakub Konieczny
  7. Krzysztof Tomczak
  8. Paweł Kubiak
  9. Filip Skuratowicz
  10. Marcin Tyrcz
  11. Jakub Suszczewicz
  12. Michał Dziurla
  13. Mateusz Walkowiak
  14. Jakub Grocholewski
  15. Sebastian Schülke
  16. Przemysław Kujawa
  17. Dawid Popczyk
  18. Karol Dąbrowski
  19. Michał Wlazik
  20. Tomasz Kossel
  21. Krystian Blusiewicz
  22. Bartłomiej Konieczny
  23. Daniel Ludwiczak
  24. Krysztof Matera
  25. Dawid Maron
  26. Dominik Serwan
22 grudnia godz. 9.30 – 16.00   –   S A L O N O W C Y   –   XI LO w Poznaniu
pod kierunkiem Sióstr Zakonnych i Dowodzacych – kompletne ustawienie i nakrycie stołów
Pod kierunkiem: Prof. Magdalena Ciesielska, Prof. Krzysztofa Wytyka i Prof. Katarzyny Żebrowskiej
  1. Klasa 1/1
  2. Klasa 1/3
  3. Klasa 1/4
  4. Klasa 1/5
  5. Klasa 1/6
  6. Klasa 2/1
  7. Klasa 2/2
  1. Besser Aleksandra
  2. Ciesielska Wiktoria
  3. Durska Anastazja
  4. Krzemińska Zofia
  5. Kurasz Zuzanna
  6. Łojek Wiktoria
  7. Płotkowiak Zuzanna
  8. Ruta Martyna
  9. Wiśniewska Agnieszka
  10. Zaciera Zuzanna
  1. Bielawska Paulina
  2. Brzezińska Sara
  3. Ciborska Daria
  4. Frąckowiak Paulina
  5. Jankowska Weronika
  6. Kalarus Oliwia
  7. Kasprzyk Laura
  8. Nadolna Karolina
  9. Nowicka Julia
  10. Piaskowska Alicja
  11. Polcyn Adam
  1. Araszkiewicz Zuzanna
  2. Bździel Jakub
  3. Bździel Aleksandra
  4. Cebulska Wiktoria
  5. Duszyńska Monika
  6. Kurek Barbara
  7. Malujda Alicja
  8. Nowacka Zuzanna
  9. Święcicka Aleksandra
  10. Wachowiak Michał
  11. Wilczewski Oskar
  1. Bernaczyk Edyta
  2. Gawron Aleksandra
  3. Makowska Natalia
  4. Matela Tomasz
  5. Pietryga Laura
  6. Ratajczak Marianna
  7. Sowiński Mikołaj
  8. Stasieczek Patrycja
  9. Weber Klaudia
  1. Banaś Maria
  2. Gąsiorowski Piotr
  3. Kujawa Hubert
  4. Łukanus Adrianna
  5. Osiewicz Karina
  6. Tyrakowska Julia
  7. Włodarczak Maria
  1. Sommerfeld Adam
  2. Tomczak Julia
  3. Skrzypczak Sandra
  4. Swornowska Magdalena
  5. Roszczak Marcelina
  6. Kamionka Joanna
  7. Rosa Barbara
  1. Kujawa Ewelina
  2. Florczak Aleksandra
  3. Górna Monika Paula
  4. Rozynek Dominika Cecylia
  5. Sobańska Karolina Daria
  6. Zborowska Karina
  1. Klasa 2/4
  2. Klasa 2/6
  3. Klasa 3/1
  4. Klasa 3/2
  5. Klasa 3/3
  6. Klasa 3/4
  7. Klasa 3/6
  1. Borowiak Natalia
  2. Czerwińska Marta
  3. Cymander Julia
  4. Jakubczak Weronika
  5. Kaseja Danuta
  6. Michalska Jagoda
  7. Podolska Patrycja
  8. Wlaź Joanna
  9. Żukiewicz Monika
  1. Balcerek Wiktoria
  2. Czerniak Katarzyna
  3. Maciejewska Weronika
  4. Osaulchak Yelyzaveta
  5. Sierżant Jowita
  6. Słonina Karolina
  7. Żak Patrycja
  8. Milo Maria
  9. Krugiołka Laura
  10. Kluziak Olga
  11. Lekka Monika
  12. Wilczyńska Justyna
  1. Augustyn Justyna
  2. Czechowicz Kinga
  3. Gryczewski Maciej 
  4. Juskowiak Magdalena
  5. Kołodziej Piotr
  6. Kozłowska Julia
  7. Lanska Klaudia
  8. Maćkowiak Joanna
  9. Pietrzak Jakub
  10. Połuch Anna
  11. Sobczak Artur
  12. Zagórska Julia
  13. Poczekajczyk Małgorzata
  14. Olejniczak Damian
  1. Błaszczyk Wiktoria
  2. Borowiak Kamil
  3. Wesołowska Klaudia
  4. Bagrowska Anna
  5. Hałas Antoni
  6. Marcinkiewicz Julia
  1. Adrianna Kurpiewska
  2. Weronika Grabczyk
  3. Weronika Rozenfeld
  4. Monika Singh
  5. Walczak Paulia
  1. Bartkowiak Anna
  2. Boińska Weronika
  3. Jarmużyk Zuzanna
  4. Maciejewski Oskar
  5. Majorczyk Klaudia
  6. Malczewska Weronika
  7. Mądrowska Aleksandra
  8. Nowak Arkadiusz
  9. Szaniecka Maja
  10. Wasilewska Natalia
  11. Wydrzyńska Paulina
  1. Jasieński Mateusz
  2. Kupczak Natalia
  3. Kaczor Jan
23 grudnia godz. 9.30 – 13.30 – HURTOWNICY
Pakowanie paczek, ułożenie ich przy stanowiskach podawczych
Pod dowództwem:  Dawida Szkudlarka – CARITAS i Prof. Krzysztofa Wytyka

Technikum Energetyczne w Poznaniu - Prof. Tomasz Jaśkowiak, Prof. Katarzyna Żebrowska

  1. Przemysław Kujawa
  2. Dawid Popczyk
  3. Damian Fierzbik
  4. Patryk Kaczmarek
  5. MiłoszFalerski
  6. Jakub Torlachidis
  7. Dawid Konieczny
  8. Michał Czubek
  9. Michał Wlazik
  10. Mikołaj Nowak
  11. Tomasz Kossel
  12. Marcin Tyrcz
  13. Jakub Suszczewicz
  14. Dariusz Drozda
  15. Mateusz Walkowiak
  16. Bartłomiej Konieczny
  17. Jakub Bagaziński
  18. Paweł Wyrwiński
  19. Artur Łukaszczyk
  20. Dawid Łuczak
  21. Kacper Konowlski
  22. Marcin Marciniak
  23. Krystian Flieger
  24. Krystian Blusiewicz
  25. Hubert Kramer
  26. Dwid Ludwiczak
  27. Krzysztof Matera
  28. Dawid Maron
  29. Łukasz Witasik
  30. Jakub Konieczny

ZSOiP w Nowym Tomyślu – Opiekunowie: Jacek Stępniewski, Radosław Marcinkowski

  1. Jakub Borkiewicz
  2. Aleksandra Wrembel
  3. Klaudia Zając
  4. Emilia Werner,
  5. Kamila Rugała
  6. Malwina Bartkowiak
  7. Patrycja Kurpisz
  8. Natalia Kasperkiewicz
  9. Wiktoria Brudło
  10. Julia Martyła
  11. ZuzannaPółtoraczyk
  12. Dawid Madej
  13. Nicole Kuriata
  14. Zuzanna Racka
  15. WeronikaNożyńska
  16. Michalina Janas
  17. Patrycja Górniaczyk
  18. Anita Flak
  19. Patrycja Komosińska
  20. Zuzanna Ślawska
  21. Adrianna Kaźmierczak
  22. JoannaChwirot,
  23. Władysław Pieluch
  24. Aleksandra Kosicka
  25. Patrycja Łyżwa
  26. Wiktoria Witke
  27. Karolina Wajman
  28. Karina Trzybińska,
  29. Wiktoria Lisek
  30. Karol Nowak
  31. Martin Stasik
  32. Katia Szweda
  33. Nikola Wroniecka
  34. MariaPietrzak
  35. Marta Musiał
  36. Kamil Przybylak
  37. Paulina Berchert
  38. WiktoriaWojtyniak
  39. Karol Skarżyński
  40. Wojciech Nowakowski
  41. Damian Nowak
  42. Jakub Siwiński
  43. Agata Dziurla
23 grudnia godz. 9.30 - 13.30   –   XI LO  w Poznaniu. 
Przyjęcie ciasta, porcjowanie, pakowanie ciasta, rozmieszczenie na 29 stołach wigilinych. 
Pod kierunkiem: Prof. Magdaleny Ciesielskiej i Prof. Luby Bojcheniuk
  1. Klasa 1/1
  2. Klasa 1/2
  3. Klasa 1/3
  4. Klasa 1/4
  5. Klasa 1/5
  6. Klasa 1/6
  7. Klasa 2/1
  8. Klasa 2/2
  9. Klasa 2/3
  1. Besser Aleksandra
  2. Ciesielska Wiktoria
  3. Durska Anastazja
  4. Gorazd Sandra
  5. Krzemińska Zofia
  6. Kurasz Zuzanna
  7. Łojek Wiktoria
  8. Rasińska Halina
  9. Ruta Martyna
  10. Zaciera Zuzanna
  1. Jurek Jakub
  2. Kalisz Nikola
  3. Łukaszewski Jakub
  4. Łukaszewski Patryk
  5. Michalska Milena
  6. Napierała Kacper
  7. Nowacki Julia
  8. Nowaczyk Agnieszka
  9. Pawłowski Filip
  10. Piotrowska Aleksandra
  11. Przybyła Wiktoria
  12. Theimert Jakub
  1. Bielawska Paulina
  2. Błaszczyk Agnieszka
  3. Brzezińska Sara
  4. Ciborska Daria
  5. Kalarus Oliwia
  6. Nadolna Karolina
  7. Nowak Magdalena
  8. Polcyn Adam
  9. Steike Klara
  1. Bździel Jakub
  2. Bździel Aleksandra
  3. Duszyńska Monika
  4. Klatkiewicz Adrianna
  5. Kurek Barbara
  6. Nowacka Zuzanna
  7. Święcicka Aleksandra
  8. Wachowiak Michał
  9. Wilczewski Oskar
  1. Bernaczyk Edyta
  2. Chapelle Sophie
  3. Makowska Natalia
  4. Pietryga Laura
  5. Sowiński Mikołaj
  6. Stramik Marta
  7. Weber Klaudia
  1. Banaś Maria
  2. Bartosik Aleksandra
  3. Gąsiorowski Piotr
  4. Łukanus Adrianna
  5. Kołodziej Wiktoria
  6. Kujawa Hubert
  7. Osiewicz Karina
  8. Ratajczak Oskar
  9. Włodarczak Maria
  1. Grobelny Adam
  2. Kamionka Joanna
  3. Kasperska Agata
  4. Nowakowska Anna
  5. Skrzypczak Sandra
  6. Sommerfeld Adam
  7. Swornowska Magdalena
  1. Felczak Julita Maria
  2. Florczak Aleksandra
  3. Kujawa Ewelina
  1. Glapa Dominika
  2. Jarzombek Marianna
  3. Kozłowska Agnieszka
  4. Modrowska Karolina
  5. Musielak Sebastian
  6. Orlik Laura
  7. Pluskota Karolina
  8. Steier Julian
  9. Szade Klaudia
  10. Waligóra Hanna
  11. Wlekła Wiktoria
  12. Wypych Maria
  1. Klasa 2/4
  2. Klasa 2/6
  3. Klasa 3/1
  4. Klasa 3/2
  5. Klasa 3/3
  6. Klasa 3/4
  7. Klasa 3/5
  8. Klasa 3/6
  1. Borowiak Natalia
  2. Gymander Julia
  3. Podolska Patrycja
  4. Wlaź Joanna
  5. Żukiewicz Monika
  1. Maciejewska Weronika
  2. Słonina Karolina
  3. Milo Maria
  1. Augustyn Justyna
  2. Czechowicz Kinga
  3. Gryczewski Maciej
  4. Juskowiak Magdalena
  5. Lanska Klaudia
  6. Maćkowiak Joanna
  7. Połuch Anna
  8. Steinnagel Wiktoria
  9. Zagórska Julia
  10. Piechota Patrycja
  11. Olejniczak Damian
  1. Błaszczyk Wiktoria
  2. Wesołowska Klaudia
  1. Zuzanna Różalska
  2. Sara Szłapka
  3. Olga Wyrwał 
  1. Bartkowiak Anna
  2. Maciejewski Oskar
  3. Majorczyk Klaudia
  4. Markiewicz Julia
  5. Mądrowska Aleksandra
  6. Nowak Arkadiusz
  7. Szaniecka Maja
  8. Staszak Damian
  9. Rucińska Wiktoria
  10. Wydrzyńska Paulina
  1. Michalski Maciej
  2. Strabel Wojciech
  1. Kupczak Natalia
  2. Kaczor Jan

Uroczysta Wigilia – 24 grudnia 2017 r.

KADECI KLAS MUNDUROWYCH ZESPOŁU SZKÓŁ MECHANICZNYCH w Poznaniu
Pomoc przy wejściu i wyjściu Gości ● Wydawanie paczek ● Dyżur przy WC ● Obstawa stołów Wigilijnych
UROCZYSTOŚCI WIGILIJNEJ TOWARZYSZY i wykonuje kolędy ZESPÓŁ "TAKIETAM"
z XII Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu

  1. FUNKCJE:
  2. PACZKI
  3. SZATNIA
  4. PORZĄDEK PRZYGOTOWANIA DO WIGILII
  5. PORZĄDEK SPRZĄTANIA HALI
XI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
klasa 3/2
  1. Błaszczyk Wiktoria
  2. Wesołowska Klaudia
  3. Marcinkiewicz Julia
  4. Woźniak Zofia
  5. klasa 3/3
  6. Zuzanna Różalska
  7. Sara Szłapka
  8. Oliwia Kujawska
  9. Wyrwał Olga
klasa 2/4
  1. Wlaź Joanna
  2. Żukiewicz Monika
klasa 2/6
  1. Słonina Karolina
klasa 3/4
  1. Bartkowiak Anna
  2. Maciejeswki Oskar
  3. Mądrowska Aleksandra
  4. Nowak Arkadiusz
  5. Staszak Damian
  6. Wydrzyńska Paulina
  7. Rucińska Wiktoria
  8. Szaniecka Maja
TECHNIKUM ENERGETYCZNE
  1. Artur Łukaszczyk
  2. Bartłomiej Konieczny
  3. Daniel Ludwiczak
  4. Krzysztof Matera
  5. Dawid Maron
  6. Jędrzej Geisler
  1. Łukanus Adrianna
  2. Osiewicz Karina
  3. Ratajczak Oskar
  4. Włodarczak Maria
  • 8.30 Każdy uczeń ma zadani, do którego został przydzielony (uczniowie przy stołach, bramkarze foto itd.)
  • Dowodzący każdym stołem czy zadaniem sprawdza obecność i przekazuje listę opiekunowi.
  • Uczniowie przy stołach rozkładają uszka, opłatki i dowodzący sprawdza jeszcze raz czy wszystkie nakrycia są kompletne.
  • Ok. 9.00 gdy przyjadą ciepłe dania dowodzący przy każdym stole podchodzi na dany sygnał do wyznaczonej bramy wraz z pierwszymi dwoma osobami z listy i odbiera PONUMEROWANE ZGODNIE Z NUMEREM STOŁU pojemniki. Kolejno: barszcz, ziemniaki, kapustę z uszkami, rybę i zanosi je do stołu.
  • Dowodzący ma obowiązek przekazania informacji o komplecie lub jakimkolwiek braku pojemnika do stołu 1- 15 ERYK RUCIŃSKI 16-29 WIKTOR MARYNIAK. osoby te zdają raport Magdalenie Ciesielskiej.
  • Dowodzący wraz z Siostrą oraz opiekunem wyznaczają 2 osoby do nakładania dań i resztę do roznoszenia i sprzątania między posiłkami.
  • Ok. 10.15  na znak dowodzący ustawiają kolumnowy szyk przy wszystkich stołach tak aby stworzyć dla wchodzących korytarz przejściowy.
  • Pierwsze dwie osoby z listy każdego stołu pobierają od Siostry worki i usuwają odpady
  • Kolejne trzy osoby składają krzesła ustawiając je pod scianą hali
  • Pozostałe osoby składają stoły i ustawiają je pod ścianą hali - przeciwległą w stosunku do krzeseł

OBSŁUGA STOŁÓW

Stół 1 − Technikum Eenergetyczne − s. Franciszkanka

  1. Przemysław Kujawa
  2. Dawid Konieczny
  3. Tomasz Kossel
  4. Jakub Bagaziński
  5. Marczin Tyrcz
  6. Krystian Flieger
  7. Kacper Konowalski

Stół 2 − Technikum Eenergetyczne − s. Franciszkanka

  1. Łukasz Witasik
  2. Jakub Konieczny
  3. Konrad Misiek
  4. Maciej Świokło
  5. Maciej Stojczyk
  6. Kacper Malicki
  7. Jakub Kałużniak
  8. Mariusz Byliński

Stół 3 − Technikum Eenergetyczne − s. Franciszkanka

  1. Beata Judkowiak
  2. Weronika Dura
  3. Patrycja Musielak
  4. Weronika Mansfeld
  5. Dominika Nowak
  6. Wiktoria Antczak
  7. Patrycja Klinowska
  8. Wiktoria Tyklewicz
Rezerwa:
Nicolas Sobieraj
Jędrzej Pietraszewski

Stół 4 − Zespół Szkół Mechanicznych − s. Franciszkanka

  1. Kuba Wiśniewski
  2. Witold Rozumek
  3. Maciej Tomczak
  4. Filip Gawron
  5. Artur Bredow
  6. Przemysław Szmyt
  7. Kinga Murcha
  8. Julia Frankiewicz 
Rezerwa:
Natalia Szczepaniak
Damian Skrzydlak

Stół 5 − Zespół Szkół Mechanicznych − s. Franciszkanka

  1. Szymon Wiśniewski
  2. Jacek Niwczyk
  3. Jakub Lehmann
  4. Kamil Trusiak
  5. Karol Nowicki
  6. Jakub Wojnecki
  7. Dariusz Staniszewski
  8. Kacper Kaczor 
Rezerwa:
Przemysław Kornosz
Jakub Wojtkowiak

Stół 6 − Zespół Szkół Mechanicznych − s. Franciszkanka

  1. Sara Kędziora
  2. Dagmara Ochotna
  3. Laura Potrawiak
  4. Alicja Szalaty
  5. Joanna Tomaszewska
  6. Alicja Byczyk
  7. Katarzyna Hertmanowska
  8. Barbara Kleszcz
Rezerwa:
Bartosz Kawala
Bartosz Lewandowski

Stół 7 − Zespół Szkół Gastronomicznych − s. Franciszkanka

  1. Natalia Kurek
  2. Kinga Górka
  3. Monika Kowalska
  4. Julia Mróz
  5. Kamila Majka
  6. Mikołaj Graj
  7. Weronika Petrykowaka 
  8. Maja Pawlak

Stół 8 − Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 − s. Elżbietanka

  1. Marta Zielweicz
  2. Natalia Głąbicka
  3. Wiktoria Mysior
  4. Wiktoria Jankowska
  5. Julia Cyran
  6. Dawid Szofer
  7. Krzysztof Perski
  8. Wiktoria Mrowińska

Stół 9 − Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 42 − s. Elżbietanka

  1. Paweł Szumnarski
  2. Piotr Szumnarski
  3. Paweł Ciszewski
  4. Kaja Sorys
  5. Joanna Sorys
  6. Joanna Kołaczyńska
  7. Jan Thiel
  8. Marcin Jankowski

Stół 10 − Szkoła Podstawowa Nr 7 − s. Elżbietanka

  1. Tymoteusz Andrzejewski
  2. Maria Pioch Sławomirska
  3. Mateusz Stępczak
  4. Damian Sójka
  5. Borys Grządziela
  6. Tymoteusz Noj
  7. Patrycja Wojtkowiak
  8. Marta Włodarczak

Stół 11 − Szkoła Podstawowa Nr 91 − s. Elżbietanka

  1. Antoszkiewicz Paulina
  2. Durczyńska Agata
  3. Kiełbowski Maksymilian
  4. Konieczna Julia
  5. Łasecka Laura
  6. Łuczak Wojtek
  7. Molenda Laura
  8. Tratwa Antoni

Stół 12 − Szkoła Podstawowa Nr 46 − s. Elżbietanka

  1. Zuzanna  Sancewicz
  2. Martyna Mańczak
  3. Weronika Nowaczyk
  4. Jakub Turkot
  5. Mikołaj Szymanowski
  6. Michalina Pluta
  7. Paulina Kasprzak
  8. Sonia Napieralska
rezerwowi:
Oliwia Kaczmarkiewicz
Alicja Kaczmarkiewicz

Stół 13 − Szkoła Podstawowa Nr 51 − s. Urszulanka

  1. Lisiak Kinga
  2. Krysztofiak Róża
  3. Młodzikowska Maja
  4. Graeser Urszula
  5. Dominika Pawełek
  6. Bryzek Julia
  7. Jakubiak Jakub
  8. Mazheykin Yaroslaw

Stół 14 − IV Liceum Ogólnokształcące − s. Urszulanka

Nauczyciel: Anna Kodyniak 
  1. Bartosz Kempka
  2. Haled Al Dahhan
  3. Wiktoria Bryll
  4. Wiktoria Bujanowska
  5. Fatma MejriJulia
  6. MellerAlicja Maćkowiak
  7. Julia Fohs
  8. Olga Soboczyńska

Stół 15 − IV Liceum Ogólnokształcące − s. Urszulanka

Nauczyciel: Sylwia Kozłowska
  1. Iga Borowska
  2. Agnieszka Wybieralska
  3. Jędrzej Troć
  4. Julia Kordylasińska
  5. Zofia Kasprzyk
  6. Ignacy Gizelski
  7. Olga Gizelska

Stół 16 − XII Liceum Ogólnokształcące − s. Urszulanka

  1. Aleksandra Kostrzewa
  2. Jakub Grzesiak                         
  3. Piotr Filipiak
  4. Justyna Stawna
  5. Klaudia Rybicka
  6. Klaudia Stefańska
  7. Aleksandra Komasta
  8. Michał Jessa

Stół 17 − XII Liceum Ogólnokształcące − s. Urszulanka

  1. Natalia Najewska
  2. Jakub Szymański
  3. Mikołaj Babiak
  4. Bogna Mazur
  5. Khrystyna Gavryshkiv
  6. Natalia Herós
  7. Wiktoria Nowak
  8. Adam Tur

Stół 18 − XXV Liceum Ogólnokształcące − s. Urszulanka

  1. Jaromir Łuszczek-Pawełczak
  2. Jędrzej Wachoński
  3. Aleksandra Kapturek
  4. Adrian Neczek
  5. Laura Broda
  6. Julia Socha
  7. Magda Wojtaszek
  8. Zuzanna Połczyńska

Stół 19 − XXV Liceum Ogólnokształcące − s. Urszulanka

  1. Mikołaj Urbaniak
  2. Dominika Kłosowska
  3. Marta Przybylska
  4. Aleksandra Wesołowska
  5. Katarzyna Dajerling
  6. Eliza Kornowicz
  7. Weronika Szczepaniak
  8. Dominika Zaranek

Stół 20 − XXV Liceum Ogólnokształcące − s. Urszulanka

  1. Barbara Wiśniewska
  2. Filip Pietruszka
  3. Natalia Kaczmarek
  4. Alicja Wilkowska
  5. Olena Wacławek
  6. Maria Siminiak
  7. Wiktoria Sieradzka
  8. Karolina Skupień

Stół 21 − ZSOiP Nowy Tomyśl − s. Albertynka

  1. Aleksandra Wrembel
  2. Klaudia Zając
  3. Emilia Werner
  4. KamilaRugała
  5. Natalia Kasperkiewicz
  6. Julia Martyła
  7. Anita Flak
  8. Patrycja Komosińska
  9. Emilia Skuza

Stół 22 − ZSOiP Nowy Tomyśl − s. Albertynka

  1. Zuzanna Ślawska
  2. Joanna Chwirot
  3. Remigiusz Skrzypiński
  4. Patrycja Łyżwa
  5. Wiktoria Witke
  6. Aleksandra Kosicka
  7. Siuzanna Hasparian
  8. Sandra Beszterda
  9. Damian Nowak
  10. KarolSkarżyński,

Stół 23 − ZSOiP Nowy Tomyśl − s. Albertynka

  1. Wojciech Nowakowski
  2. Jakub Siwiński
  3. Agata Dziurla
  4. Katia Szweda
  5. Marta Musiał
  6. Paulina Berchert
  7. Wiktoria Wojtyniak
  8. Kamil Przybylak
  9. Nikola Wroniecka,

Stół 24 − XI Liceum Ogólnokształcące − s. Albertynka

Nauczyciel: Prof.  Joanna Frankiewicz
Opiekun :Żak Patrycja
  1. Kamionka Joanna 2/1
  2. Swornowska Magdalena
  3. Felczak Julita 2/2
  4. Kujawa Ewelina
  5. Jarzombek Marianna 2/3
  6. Orlik Laura
  7. Steier Julian
  8. Waligóra Hanna
  9. Wypych Maria

Stół 25 − XI Liceum Ogólnokształcące − s. Albertynka

Nauczyciel:  dyr. XI LO Elżbieta Szaflińska-Gryń
Opiekun :Sobczak Mateusz  
  1. Bill Laura
  2. Ciesielska Wiktoria
  3. Gliszczyńska Emilia
  4. Gorazd Sandra
  5. Jaśkowiak Aleksandra
  6. Kaczmarek Krzysztof
  7. Kempska Izabela
  8. Konieczna Oliwia

Stół 26 − XI Liceum Ogólnokształcące − s. Albertynka

Nauczyciel: prof. Magdalena Ciesielska
Opiekun :Felczak Julita
  1. Bielawska Paulina
  2. Brzezińska Sara
  3. Ciborska Daria
  4. Kalarus Oliwia
  5. Nadolna Karolina
  6. Nowicka Julia
  7. Borowiak Natalia 2/4
  8. Cymander Julia

Stół 27 − XI Liceum Ogólnokształcące − s. Albertynka

Nauczyciel: prof. Anna Majchrzak
Opiekun :Ostańska Marta
  1. Krzemińska Zofia
  2. Kucharski Bartosz
  3. Kurasz Zuzanna
  4. Kurek Wiktoria
  5. Łojek Wiktoria
  6. Peksa Julia
  7. Piecyk Honorata
  8. Urbaniak Weronika
  9. Zaciera Zuzanna

Stół 28 − XI Liceum Ogólnokształcące − s. Albertynka

Nauczyciel: Alicja Łukaszewska
Opiekun :Czaplicka Agnieszka  
  1. Nowacki Julia 1/2
  2. Nowaczyk Agnieszka
  3. Theimert Jakub
  4. Bździel Jakub 1/4
  5. Wachowiak Michał
  6. Makowska Natalia 1/5
  7. Stramik Marta
  8. Banaś Maria 1/6

Stół 29 − XI Liceum Ogólnokształcące − s. Albertynka

Nauczyciel: Luba Bojchemiuk
Opiekun :Steinagel Wiktoria 
  1. Augustyn Justyna
  2. Juskowiak Magdalena
  3. Lanska Klaudia
  4. Maćkowiak Joanna
  5. Połuch Anna
  6. Steinnagel Wiktoria
  7. Poczekajczyk Małgorzata
  8. Piechota Patrycja
  9. Kaczor Jan 3/6

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Wykorzystujemy ciasteczka (cookies) w celu gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu. Stosowane przez nas pliki typu cookies umożliwiają utrzymanie sesji po zalogowaniu. Można wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. 

Polityka Prywatności
  1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
  2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
  3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu.
  4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
    1. dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
    2. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
    3. utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;
  5. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:
    1. „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;
    2. pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
    3. „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;
    4. „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
  6. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
  7. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.